środa, 4 września 2013

kura d. na chłodniejsze dni

 jesień szybkimi krokami wkrada się do naszych domów. Czuć ją w powietrzu, widać na niebie. Po upałach zostało wspomnienie. Teraz chcę się otulić czymś ciepłym zatopić w szerokim dresie, nałożyć ciepłe skarpety i pić herbatę.

 oto nasza sesja zdjęciowa pod tytułem kura na chłodniejsze dni. Zdjęcia robione były gdy upał był realny, a chodzenie w długim rękawie graniczyło z przegrzaniem. Ach kiedy to było :)wszystkie produkty znajdziecie w dziale kura d. na chłodniejsze dni w sklepie na kura-d.pldziękuję Izie fotografce z podejściem do dzieci zobaczcie Malinowe Noski
dziękuje modelom: Sylwi, Wojtkowi, Remisiowi, Mai i Zuźce
dziękuje ekipie ;) Madzi, Rafałowi i Matowi


3 komentarze:

 1. oczywiście wszystko super, zdjęcia bardzo zgrabne w ogóle nie pozowane ot wycieczka rodzinki do lasu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szalejesz :) moje ulubione to chłopięce dresy z czerwonymi wstawkami! Do zobaczenia w Krakowie w sobotę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Musiałam napisać po tym jak po raz kolejny uśmiechnęłam się do tej cudownej pomyłki, ale już tłumaczę skąd ja i o co chodzi. Jak pewnie zauważysz, mamy podobnie kojarzące się nazwy i choć nie miałam pojęcia do nie dawna o istnieniu Kury-d, to powiadomili mnie o tym znajomi, którzy kilka razy pomylili nasze pracownie na DaWanda, dźwięczała im po prostu w uszach jakaś kurza nazwa. Dostawałam więc wiadomości pt ''Kupuję od ciebie te cudowne koty'' - ''???Koty???popełniłam jakieś koty''? Gdy już odkryłam o co chodzi, to uśmiechnęłam się. Tak, czy siak moja ''kurza siostro'', mam nadzieję, że Twoje stado ma się dobrze i życzę Ci w tej kurzej solidarności wiele energii i radości w spełnianiu projektów marzeń.
  Serdecznie pozdrawiam

  lakurra - czyli Nadia i Stado

  OdpowiedzUsuń