środa, 24 lutego 2016

DIY? video tutoriale, czy to jest pomocne?

Nie mogę z warsztatami dotrzeć dalej niż na Śląsk, tematy warsztatów też mają ograniczenia, zw na zaawansowanie grupy, czas i miejsce.
ale co myślicie o krótkich filmikach jak szyć na maszynie?
Szukacie takich informacji?
Chętnie opowiem o tym co już wiem, np jaka maszyna jest fajna, na co zwrócić uwagę. Jak kroić i szyć.
Mam parę pomysłów i chętnie się podzielę, o ile mnie zmobilizujecie ;) bo z organizacją takich zajęć jest u mnie krucho.

w tym roku, jakoś wszystko dzieje się wolniej, tzn czas ucieka, a ja mam wrażenie, że jakoś każda czynność zabiera mi więcej czasu. Budzę się w poniedziałek, a we wtorek okazuje się, że to już piątek.

byle do wiosny, na wiosnę przyjdzie energia i dużo nowości u kury.

tymczasem kilka pojemników, które dołożyłam do sklepu

4 komentarze:

 1. Mysle ,ze dla poczatkujacych osobek co ucza sie szyc ,takie filmiki bylyby bardzo pomocne :))) A pojemniczki Sliczne :)) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, ja bym chciała się nauczyć szyć takie pojemniki :). Lub prostsze. Często szukam filmików na YT, najczęściej jednak po angielsku, więc super by było mieć jakiś rodzimy kanał w subskrypcjach.

  OdpowiedzUsuń
 3. tutoriale są potrzebne! właśnie czekam na nową maszynę, jutro kurier ma zapukać do drzwi i wręczyć mi nowiutkiego Łucznika :) zacznie się szaleństwo, do którego na pewno będę potrzebowała pomocy, dlatego odwiedzam Pani Kurko, motywuję się i obserwuje :) Pozdrawiam
  http://do-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna, że takie filmiki przydadzą się wielu osobom i warto je kręcić. Bardzo fajne kosze, też mam w planach podobne uszyć dla moich dzieciaków.

  OdpowiedzUsuń